Terug

Het DGA Network Nieuwjaarsgala

23/12/19

Nieuwjaarsgala

Graag luiden wij samen met onze leden het nieuwe jaar in. Dat willen we doen op op het DGA Network Nieuwjaarsgala op zaterdag 18 januari 2020. Wij nodigen al onze leden en hun partner hiervoor van harte uit.

Net als vorige jaren belooft het DGA Network Nieuwjaarsgala een bijzondere avond te worden. En niet alleen vanwege entertainment op hoog niveau en culinaire verrassingen. Dat is op een exclusieve avond als deze ‘standaard’ inbegrepen.

Verlangt u ook weer terug naar het ‘touwtje in de brievenbus’? Wilt u ook weer zaken doen waarbij een ferme handdruk meer waard is dan een stapel contracten? Laten wij als DGA-leden en partners daar op ons gala dan een eerste aanzet toe geven. Wij verwelkomen u graag!

 

 

Aanmelden
U kunt zich aanmelden voor het gala via de button in de uitnodigingse-mail, via de website, per e-mail of telefonisch. Graag ontvangen wij dan ook de naam van uw partner.

Overnachten
Wilt u gebruik maken van een overnachting? Geef dit dan uiterlijk 10 januari door via secretariaat@dganetwork.nl.  

DGA Network Nieuwjaarsgala
Datum: zaterdag 18 januari 2020
Ontvangst: vanaf 18:00 uur 
Locatie: De Salentein te Nijkerk
Dresscode: Black Tie

Graag tot ziens op het gala!

Het bestuur

DGA Network Nederland

Stuur een mail